Responsive Ad Area
Clickolic » Tester Parfüm Nedir ?

Share This Post

Tester Parfüm Nedir ?

Son günlerde ünlü parfüm firmalarının ürünlerinin internette nispeten uygun fiyatlara satıldığını görüyoruz. İnternetten parfüm satışı oldukça popülerdir. Hatta sadece tester parfüm satan e-ticaret siteleri bulunmaktadır.

Tester Parfüm Nedir ?

Tester parfümler deneme amaçlı üretilmiş parfümlerdir. Tester parfümler parfüm satan mağazalar için üreticiler tarafından üretilmiş özel parfümlerdir. Bu parfüm şişeleri üzerinde “tester” ibaresi geçemktedir. Bunun nedeni bazı parfüm satan firmalar üreticilerin verdiği denemelik parfümleri satmaktadır.

Tester parfümleri parfümün üretici firması tarafından üretilen ve deneme amaçlı yani test etmek amaçlı üretilen yan ürünleridir. Tester parfümleri üretimi firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar tester parfümlerini daha uçucu şekilde üretirken bazı firmalar ise hiç bir değişiklik yapmadan üretmektedirler. Tester parfümler çeşitli yollarla yasal ve yasal olmayan şartlar bazı kişilerin eline geçiyor ve bu ürünler internette satışa sunuluyor. Tabiki fiyatlarıda yarı yarıya hatta daha azına düşebiliyor.

Tester Parfümler Güvenilir Mi Orjinal mi?

Gerçekte tester parfüm olarak ifade edilen parfümler orjinaldir. Ancak piyasada tester ismi altında satılarak aslında tester olmayan orjinal hiç olmayan ürünler bolca bulunuyor. Bunların fiyatları 10-15 dolar arasında değişiyor ve kesinlikle orjinal değiller bu tarz ürünlere karşı dikkatli olmak gerekiyor. Sonuçta tester da olsa sahte de olsa bunlar firmaların izni dışında satılan ürünler

Tester Parfüm Nasıl Anlaşılır ?

Tester parfümleri anlamanın en kolay yolu şişelerinin üzerinde tester yazmasıdır. Piyasada parfüm üreten büyük parfüm firmalarının çoğunun şişelerinin üzerinde tester yazmaktadır. Diğer bir husus ise tester parfümlerin çoğunda orjinal parfümlerde olduğu gibi bandrol bulunmaktadır bu yine en büyük farktır diyebiliriz.

İncele  Hazır Ofis Nedir ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>