Responsive Ad Area
Clickolic » İnternette Uzun Süre Oynayabileceğiniz Oyunlar

Share This Post

İnternette Uzun Süre Oynayabileceğiniz Oyunlar

 

En Çok Kullanıcıya Sahip Web Tabanlı Oyunlar

Bir web tarayıcısı ile internet üzerinden oynanan web tabanlı oyunlar, herhangi bir program indirmeden rahatlıkla oynanabilirler. Daha çok 2005 ve sonrasında popüler olan web tabanlı oyunlar gün geçtikçe daha büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı. Bununla beraber aksiyon, macera, rol yapma, simülasyon, strateji ve araç simülasyonu gibi oyun türleri de gelişti. Fakat en çok kullanıcıya sahip oyunlar genel olarak aksiyon ve strateji türlerinde artış gösterdi. Bunlarda ise yapımcıları tarafından büyük bir kullanıcı kitlesine sahip belli başlı ve düzenli güncellemeler getiren oyunlar mevcut.

MineCraft Herşeyi Küp Şeklinde Görmeye Başlayacaksınız

minecraft oyun sitesi

Küplerle oynanan oyunda üç boyutlu tasarımlar yapmanızı sağlayan Minecraft adlı oyun, sadece bilgisayar tarayıncılarında da değil aynı zamanda çeşitli sistemlerde ve telefonlarda da oynanabiliyor. Web bazlı oyunda oyuncu sayısı dünya üzerinde 100 milyonu aşkın durumda.

Ikariam  ile Yunan Tarihini Siz Yazın

ikariam

2008 yılında çıkan strateji oyunu Ikariam, Türkiye’de de birçok oyuncu tarafından oynanıyor. Bilgisayar tarayıcılarının yanında iOS ve Android üzerinden de oynanan oyun, tarih olarak Eski Yunanistan dönemini ele alıyor.

DarkOrbit ile Uzayın Derinliklerinde Kaybolun

dark orbit oyun

DarkOrbit ise bir uzay aksiyonu türünde çok oyunculu ve web tabanlı oyundur. 2006 yılında tam sürümüne kavuşan oyunda oyuncular farklı üç şirket seçip buralarda seçilen haritalara göre uzay gemilerini geliştiriyorlar.

DarkPirates Uzayın Korsanları Olmaya Hazır Mısınız

dark-prates

Gameforge AG tarafından yayımlanan bir başka uzay savaşı temalı oyun ise DarkPirates. Dünya genelinde birçok dilde oynanan oyun ayrıca Türkçe dilini de destekleyip iki ayrı sunucuda hizmet veriyor.

Daha Basit Tarzda Oyunlara mı Bakmıştınız ?

 

Yahoo Games

Yahoo’nun oyun servisi 25 milyondan fazla kullanıcı burada hemen hemen aradığınız tüm basit oyun tipleri burada.

İncele  Anahtar Kelime Analizi : Seo için Net Bilgiler

http://www.games.yahoo.com/ 

Y8

Başka bir popüler oyun sitesi oldukça yaşlı sitelerden biri mudaimleri çoktur. Hemn çocuklar hemde yetişkinler için bir çok oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.y8.com/

Pogo

Başka bir oyun sitesi daha güzel tasarımı ve kullanım kolaylığı ile boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir web sitesi

http://www.pogo.com/

Editör Notu: Oyunlar eğlenceli ve güzeldir. Ancak kendinizi kaptırmaya gerek yok hayat zaten bir oyun.Keyfini çıkarın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir