Responsive Ad Area
Clickolic » Covid 19’da Açık Hava Organizasyonu Şişme Oyun Parkı Kiralama

Share This Post

Covid 19’da Açık Hava Organizasyonu Şişme Oyun Parkı Kiralama

Covid 19 salgını ile beraber  yeni normal sürecine girmeye başladığımız bugünlerde yeni normalin nasıl olacağı insanların aklında bir soru işareti. Gerçek ve kullanışlı olan olgu ise insanlar bu günlerde daha fazla açık hava organizasyonuna yönleniyor. AÇık hava organizasyonlarının yoğunlaşması ile Şişme oyun parkı kiralama hizmetlerine olan taleplerde artmaya başladı.

Kiralama sektörünün öncülerinden biri olan Kirala360 bu süreçte çeşitli önlemler ile birlikte açık hava organizasyonlarına öncelik vermeye başladı. Bu süreçte en çok şişme oyun parkı gibi oyuncaklara daha fazla talep olduğunu söyledi.

şişme oyun parkı kiralamaŞişme oyun parkı 15 yaş altı çocukların bulunduğu tüm etkinlik türlerine uygundur. Yaz ve kış etkinliklerinde çocuklar şişme oyun parkları ile oynamaktan büyük zevk almaktadırlar. Çocukların güvenle ve neşe ile oynadığı bu oyuncaklar bu özellikleri sebebiyle ebeveynlerede büyük keyif vermektedir.

 

Şişme oyun parkı 15 yaş altı çocukların bulunduğu tüm etkinlik türlerine uygundur. Yaz ve kış etkinliklerinde çocuklar şişme oyun parkları ile oynamaktan büyük zevk almaktadırlar. Çocukların güvenle ve neşe ile oynadığı bu oyuncaklar bu özellikleri sebebiyle ebeveynlerede büyük keyif vermektedir.

 

 

İncele  Wordpress mi Joomla mı Drupal mi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir